Přeskočit na obsah
Domů » Značky

Značky

Voniak

Voniak je česká značka interiérových vůní. Její poslání spočívá ve vývoji designérských vonných difuzérů, které vás okamžitě teleportují na nejpozoruhodnější místa na Zemi.

Každá vůně má svoje charisma, které koresponduje s genius loci daného místa. Vonia se zaměřil na izolaci tohoto ducha a sn vložil ho do nadčasové lahve české výroby.

Nyní se můžete potulovat po světě, aniž byste opustili zdi svého domova. To vše v obklopení přírodních a udržitelných vůní.

NAUT

Naut se na módní scéně představil v roce 2016. Jeho základní hodnoty jsou praktičnost, nadčasový design, hledání originálních a nadčasových řešení, práce s prémiovými materiály a zaměření na zákazníka 21. století, který nechce dělat kompromis mezi funkčním a stylovým.

Od roku 2018 se značka NAUT pravidelně prezentuje na Mercedes-Benz Prague Fashion Weeku a má za sebou spolupráce s uznávanými lokálními designery jako například Jan Černý, Laformela nebo Petra Ptáčková. Má za sebou i spolupráce se značkou Footshop, Lunchmeet nebo hudebnicí Anet X.

On

Příběh, který začal v roce 2010 ve Švýcarsku a má za cíl změnit běžecký svět.

Jejich filozofie je jednoduchá: Bring fun into the run. Chtěli vyrobit pohodlnou, ale přitom rychlou běžeckou botu. Tlumenou, ale přitom dynamickou. A tak vznikla běžecká bota On.

Stanley / Stella

Značka Stanley a Stella vznikla v roce 2012 a od začátku se soustředila na jednoduchost a zdůraznění podstavy oblečení.

Stanley a Stella chce inspirovat k pozitivní změně prostřednictvím svých kolekcí, které respektují lidi, životní prostředí a zákazníky.

Cílem je vytvořit značku, která vyrábí autentičtější a zodpovědnější oblečení, které budete hrdě nosit.

Ferdinand

Ponožky vyráběné v České republice od roku 2016. Někdy obyčejné, někdy nevšední díky nevšedním nápadům designérům. Důležité je vyrábět z nejkvalitnějších materiálů.

Díky tomu se může stát Ferdinandem opravdu úplně každý.

OWEN STITCH

Značka OWEN STITCH od roku 2019 klade důraz na udržitelnost. Každý jejich produkt je promyšlený a vyrobený tak, aby vydržel dlouhé roky.

Od produktů každodenní potřeby po oblečení. Zaměřují se na nejjemnější přírodní vlákna a materiály, které se mohou na konci svého životního cyklu biologicky rozložit. Používají etický sourcing, kdy je pro ně důležitý původ materiálů a dbá se při výrobě na férové ohodnocení a bezpečné pracovní podmínky.